Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Nie pokazuj więcej

Aktualności

Implementacja systemu PIM i automatyzacja produkcji katalogów w firmie KANLUX

Poniedziałek, 29 maja 2017

Stworzenie centralnego repozytorium informacji o produkcie - systemy PIM oraz DAM. Optymalizacja produkcji katalogów produktowych z wykorzystaniem narzędzi Web2Print.

Wdrożenie systemu PIM i automatyzacja produkcji katalogów w firmie PRONAR

Środa, 16 listopada 2016

Automatyzacja produkcji drukowanych katalogów oraz zwiększenie jakości informacji produktowych przekazywanych do klientów to główne założenia tego projektu.

Produkcja e-katalogów BMEcat z klasyfikacją ETIM 6,0 w firmie Wojnarowscy

Wtorek, 17 maja 2016

Wykorzystanie produktowej bazy danych PIM AMIRADA i masowej edycji danych w aplikacji Excel do szybkiego i efektywnego wdrożenia w przedsiębiorstwie klasyfikacji ETIM.

Sepia Alterra PIM z funkcją Portalu Dostawców w firmie Partner XXI

Piątek, 26 czerwca 2015

Funkcjonalność „Portalu Dostawców” pozwalająca zaangażować partnerów biznesowych do zarządzania danymi produktowymi była jednym z powodów wyboru zaproponowanego przez nas rozwiązania.

Wdrożenie Amirada PIM w firmie Aluprof S.A.

Piątek, 15 maja 2015

Aluprof S.A. to jeden z wiodących europejskich dystrybutorów systemów aluminiowych dla budownictwa. W ofercie firmy dostępne są systemy okienno – drzwiowe, fasadowe oraz rolet i bram.

Wdrożenie Sepia Alterra PIM w Pneumat System

Sobota, 10 stycznia 2015

Internetowa architektura, elastyczność w tworzeniu modelu opisu danych produktowych to jedne z argumentów, które spowodowały, że firma zdecydowała się na wdrożenie systemu Sepia Alterra PIM.

Domino naszym nowym klientem

Czwartek, 20 marca 2014

Eliminacja błędów w opisie produktów, zapewnienie spójności mediów internetowych z drukowanymi katalogami to główne idee przyświecające produktowej bazy danych PIM.

System Amirada w PXF Lighting

Sobota, 11 stycznia 2014

W celu optymalizacji procesów zarządzania informacją produktową firma zdecydowała się wdrożyć wielomodułowy system Amirada.

Wersja specjalna Amirada dla klasyfikacji ETIM

Czwartek, 6 czerwca 2013

Klasyfikacja ETIM nigdy wcześniej nie była tak prosta. Nie inwestując dużych środków w inne rozwiązania, skorzystaj z zalet produktowej bazy PIM Amirada.