Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Nie pokazuj więcej

KANLUX

KANLUX to globalna firma, z ponad 30-letnim doświadczeniem, będąca jednym z wiodących przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. Produkowane przez nich produkty cieszą się popularnością w ponad 40 krajach. Wysoką jakość swoich produktów mogą zawdzięczyć laboratorium badawczemu Kanlux, w którym testują ich bezawaryjność i żywotność. 

Wymagania i potrzeby

Dynamiczny rozwój początkowo niewielkiej firmy, która obecnie oferuje swoje produkty globalnie, skłonił przedsiębiorstwo do wybrania solidnego systemu zarządzania informacją produktową. Dane, które pochodzą z jednego miejsca przyczyniły się do znacznie skróconego czasu pracy potrzebnego na integrację z system B2C, ale także utworzeniem kilkusetstronicowego wielojęzycznego katalogu produktów.

Produktowa baza danych

Zaprojektowana i wdrożona przez nas produktowa baza danych cechuje się drzewiastą strukturą, umożliwiającą szybkie utworzenie właściwych hierarchii danych. Obiektowy model danych zapewnia naturalną reprezentację powiązań między obiektami.

Równie ważne cechy bazy to:

 • możliwość masowej edycji danych za pomocą aplikacji Excel
 • zarzadzanie treścią w 25 językach
 • dynamiczne powiązania między obiektami (akcesoria, źródła światła)
 • eksport danych do formatu BMEcat
 • synchronizacja danych z ERP

Dodatkowo należy wspomnieć o możliwości zarządzaniu danymi zgodnie ze standardem klasyfikacji ETIM (obowiązującym w branży elektrotechnicznej). Jest to niezwykle ważne w kontekście sprzedaży międzynarodowej. Poza tym dostarczenie ustandaryzowanych informacji o sprzedawanych produktach jest często głównym warunkiem przystąpienia do przetargu.

Katalog produktowy

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby katalog produktowy KANLUX, prezentował ofertę firmy w jak najbardziej przejrzysty i przystępny klientowi sposób. Kilkusetstronicowy, wielojęzyczny dokument  zawiera tabele produktowe, a w nich graficzne nagłówki z grafikami generującymi się automatycznie i wiele innych. Zamiana tekstowych i liczbowych wartości atrybutów na podpięte ikony właściwości dokonuje się samoistnie. Makieta katalogu przygotowywana jest w interfejsie systemu PIMCORE metodą Drag & Drop z wykorzystaniem modułu firmy ACTIVE PUBLISHING.

Integracja z systemem B2C

Bezpośredni zapis danych z PIM do bazy systemu B2C automatyzują proces synchronizacji. Dzięki temu, nie jest wymagana żadna dodatkowa praca ze strony użytkownika. Wszystkie dane produktowe (dane techniczne i opisowe) jak i tłumaczenia w całości pochodzą z systemu PIM. Mechanizm odczytu danych z PIMCORE i późniejszy zapis do platformy ECOMMERCE został w całości wykonany przez klienta we własnym zakresie.

Karta produktowa PDF

Wielojęzyczna karta produktowa uzupełniana jest danymi bezpośrednio pochodzącymi z systemu PIM, są to:

 • dane ogólne
 • dane techniczne 
 • dane logistyczne
 • ikony właściwości 
 • zdjęcia przykładowych realizacji 
 • zdjęcia wariantów