Case Studies

Astat

Dostawca komponentów automatyki przemysłowej

Astat

Kanlux

Jedna z wiodących europejskich firm sektora oświetleniowego

Kanlux

Instal-Konsorcjum

Jedną z największych sieci hurtowni instalacyjnych w Polsce

Instal-Konsorcjum

Toya

Czołowy producent i dystrybutor elektronarzędzi i narzędzi ręcznych

Toya

Protekt

Producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, sprzętu BHP i systemów asekuracji

Protekt

Pronar

Jeden z największych dostawców profesjonalnych maszyn i narzędzi dla przemysłu oraz firm handlowych w Polsce

Pronar

MILó

Polski producent wysokiej klasy zlewozmywaków granitowych

MILó

LUG

Producent profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych

Dynamicznie zwiększający się eksport produktów LUG pociągnął za sobą konieczność posiadania przez markę materiałów sprzedażowych w wielu językach. Spójność i profesjonalna prezentacja danych oraz pełna poprawność językowa były w tym wypadku kluczowe. Równie ważna była estetyka wszystkich materiałów. Dlatego oparliśmy wdrożenie na systemie Amirada.

Zobacz więcej
LUG

Ergom

Producent urządzeń elektrotechnicznych

To polska firma, która wyrosła na lidera wśród dostawców produktów elektrotechnicznych. W jej ofercie znajduje się ponad 15 000 wyrobów. W zakres obsługi wchodziło wdrożenie produktowej bazy danych, przygotowanie czterech katalogów produktowych w trzech wersjach językowych oraz produkcję kompletu kart katalogowych PDF w każdym z języków, wszystko w oparciu o system Amirada PIM.

Zobacz więcej
Ergom

Aluprof

Dystrybutor systemów aluminiowych dla budownictwa

Działalność międzynarodowa oraz wielotysięczna baza produktowa to dwa kluczowe elementy, które determinowały zakres i ostateczny kształt wdrożenia. Klient potrzebował rozwiązania, które wyeliminuje błędy wynikające z czynnika ludzkiego, zagwarantuje spójność danych we wszystkich miejscach oraz będzie mocnym wsparciem dla sprzedaży zagranicznej.

Zobacz więcej
Aluprof

Pneumat System

Kompleksowe rozwiązania dla przemysłu z dziedziny pneumatyki i automatyki

Ten producent siłowników pneumatycznych ma w swojej ofercie kilkadziesiąt tysięcy produktów, a możliwość zarządzania informacjami o nich musi mieć wielu użytkowników. Wdrożenie oparliśmy na systemie SEPIA Altera PIM, a w bazie produktowej znalazło się finalnie ponad 80 000 indeksów. Realizacja obejmowała również katalogi produktowe, karty produktowe PDF i serwis www.

Zobacz więcej
Pneumat System

PXF Lighting

Producent opraw i systemów oświetleniowych

To polska firma specjalizująca się w zaawansowanych technicznie i konstrukcyjnie rozwiązaniach z zakresu techniki świetlnej. Realizacja obejmowała wdrożenie produktowej bazy danych, w oparciu o system Amirada, uruchomienie responsywnego serwisu www oraz automatyczną produkcję kart produktowych PDF - wszystko w pięciu językach.

Zobacz więcej
PXF Lighting

Spamel

Producent wyrobów elektrotechnicznych niskiego napięcia

Spamel to producent m.in. łączników krzywkowych, rozdzielnic, zestawów instalacyjnych, kaset sterowniczych czy rozłączników izolacyjnych. W jego ofercie znajduje się ponad 36 000 produktów. Odpowiadamy nie tylko za wdrożenie produktowej bazy danych, przygotowanie wielojęzycznych katalogów i kart produktowych, ale i zarządzanie informacjami zawartymi w bazie.

Zobacz więcej
Spamel

AJS

Producent akcesoriów do AGD

AJS

Domino

Producent i dystrybutor klamek, płytek, podłóg oraz akcesoriów meblowych

Wdrożenie obejmujące budowę wielojęzycznej produktowej bazy danych, oparliśmy na open-sourcowym systemie PIMCORE. Kolejnym krokiem był eksport danych z bazy do aplikacji InDesing i skład katalogów produktowych z użyciem oprogramowania EasyCatalog. Domino to producent wyposażenia wnętrz, w związku z czym estetyka prezentowanych danych była równie ważna, co ich poprawność.

Domino

Hasta

Dystrybutor artykułów z branży biurowej i szkolnej

Hasta

Partner XXI

Dystrybutor artykułów biurowych

Partner XXI