Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Nie pokazuj więcej

Aktualności

RoboKAT uzyskuje status Pimcore Silver Partner!

Środa, 1 sierpnia 2018

„Jedno źródło. Wiele zastosowań” – to od zawsze motto naszej firmy. Jak się okazuje, nasze podejście jest również bliskie zespołowi Pimcore, wielokrotnie nagradzanej platformy do zarządzania danymi i doświadczeniami użytkowników. Tym bardziej cieszymy się z uzyskania statusu srebrnego partnera (Pimcore Silver Partner)!

Pimcore Silver Partner

Czytaj na stronie Pimcore

 

Program partnerski Pimcore Solution obejmuje firmy nastawione na wdrażanie Pimcore oraz rozwijanie swoich umiejętności w ramach platformy typu open-source, gdzie światowa społeczność spotyka się, by wspólnie dyskutować nad nowymi pomysłami i tworzyć narzędzia, które rewolucjonizują świat. Jej innowacyjność i stały rozwój funkcjonalności dostarczają nam komplet doskonałych narzędzi niezbędnych do efektywnej pracy z danymi oraz tworzenia jednego centralnego repozytorium przechowującego komplet informacji o produkcie. Dzięki temu cyfrowa transformacja, będąca tak wielkim wyzwaniem dla wielu firm, staje się produktywnym i przyjemnym procesem zarządzania zasobami cyfrowymi.

Dołączając do dynamicznej społeczności Pimcore umożliwiamy naszym klientom rozwój ich własnego cyfrowego ekosystemu i tworzenie rozwiązań ściśle dopasowanych do ich oczekiwań. Poprzez status oficjalnego partnera i bliższy kontakt z twórcami systemu zamierzamy przyczynić się do dalszego rozwoju szczególnie dla nas ważnego modułu PIM. Status partnera to także potwierdzenie naszej wiary w innowacyjny produkt będący idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnego biznesu oraz uwiarygodnienie RoboKAT wobec polskich klientów.

 

roboKAT