Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Nie pokazuj więcej

Aktualności

Nasz partner Pimcore zebrał 3,5 miliona dolarów na dalszy rozwój!

Wtorek, 18 grudnia 2018

Zakończyła się pierwsza runda inwestycyjna i nasz partner, firma Pimcore, może mówić o sukcesie. Zebrane fundusze pozwolą na dalszy rozwój platformy open-source do zarządzania danymi i doświadczeniem klienta na rynku amerykańskim.

Pimcore

 

To dobra wiadomość również dla RoboKAT. Mając status srebrnego partnera (Pimcore Silver Partner) oferujemy klientom innowacyjne rozwiązania dla nowoczesnego biznesu, a dzięki działaniom naszego austriackiego partnera możemy zapewnić doskonałe narzędzia do zarządzania danymi produktowymi bez konieczności wykupywania drogiej licencji. Formuła otwartego kodu źródłowego pozwala wszystkim uczestniczyć w rozwoju platformy i dopasowywać jej cechy do własnych potrzeb.

Co oznacza dodatkowy zastrzyk finansowy? Cytując za stroną Pimcore: „Dokopiemy kilku dostawcom oprogramowania!” A poważnie rzecz ujmując, będzie to miało kluczowe znaczenie w walce o rynek, który rozwija się w ogromnym tempie. Prognozy wskazują, że do roku 2021 może to być odpowiednio 18 i 25 procent rocznie, a dodatkowe środki są niezbędne do dalszego rozwoju produktu, który już dzisiaj jest unikalny na skalę światową. Dietmar Rietsch, CEO w Pimcore, mówi o źródle sukcesu i wyjątkowości rozwiązania w ten sposób: „Dostrzegliśmy olbrzymie zapotrzebowanie na bardziej elastyczne i zintegrowane narzędzia zarządzania danymi dla międzynarodowych firm, a sami uważamy, że władza nad własnością intelektualną i oprogramowaniem powinna być w rękach klientów.”

Cieszymy się, że możemy pracować z liderami i wizjonerami rynku. Dalszy rozwój Pimcore, to również szansa dla klientów w Polsce na optymalizację w zarządzaniu danymi produktowymi, sklepami internetowymi i doświadczeniem użytkowników. RoboKAT ma za sobą udane wdrożenia platformy Pimcore i zespół informatyków, którzy doskonale znają jej możliwości. Czas dołączyć do zadowolonych użytkowników Pimcore z RoboKAT!

 

Pimcore